Akbank konut faiz oranlarını düşürdü


Akbank konut faiz oranlarını düşürdü

Türkiye genelinde hemen her yerde bulunan Akbank, konut kredilerinde uygulanan faiz oranını yüzde 1,49’a kadar düşürme kararı aldı.

Avantajlı ürün ve hizmet vererek müşterilerine sınırsız imkanlar sunan Akbank, konut kredisinde faiz oranını yüzde1,49’a düşürdü. Beş seneden on yıla kadar devam eden vadelerde yüzde 1,49’luk özel faiz oranıyla Akbank, müşterilerin talep ve tercihlerine kıyasla uygun ödeme imkanları da sunuyor.

Müşterilerin bütün finansal gereksinimlerini en iyi şartlar altında karşılamayı temel ilke olarak aldıklarını sözlerinde belirten Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Oğuz, “Müşterilerimize düşlerindeki eve kira ödüyor gibi, kredi taksiti vererek sahip olmaları için yeni bir fırsatla karşılarına çıkıyoruz. Bugünden itibaren beş ile on sene vade aralığındaki konut kredisi Faiz oranımızı yüzde %1,49’a düşürdük. Ekonominin yükseliş süreçlerinin önemli bir belirleyicisi durumuna geçen konut kredilerinde lider olacağına inandığımız bu adımı atmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi devam ettirerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmayı gelecekteki dönemlerde de sürdüreceğiz” diye söyleyerek konuşmasını bitirdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın